Antigraffiti nátěr: Investice, které nebudete litovat

Vlastnictví domu, a to bez ohledu na to, zda jde o menší rodinný dům, nebo o větší „bytovku“, nemusí být vždy radost. Zejména v situacích, kdy se na nemovitosti dopustí trestného činu vandalství sprejer. Otázkou je – co si se znehodnocenou fasádou či zdivem počít? A existuje způsob, jak se na případné další sprejerské akce připravit? Odpovědi vás potěší.

Graffiti si nechte odstranit profi firmou

Než se pustíte do realizace preventivního opatření, musíte zajistit důkladné vyčištění povrchu. Ať už jde o zateplenou fasádu, cihly, beton či jiný materiál, přijměte fakt, že odstranění graffiti není stejně snadné jako čištění oken. Vlastními silami to pravděpodobně nezvládnete a nezbude vám, než kontaktovat odborníky.

Profesionálové si poradí se všemi druhy nečistot včetně graffiti a stop po lihových fixech. Solidní firma, jako je například přední specialista na čištění povrchů AXIOM REAL, vám dokonce zdarma předvede vzorové čištění na menší ploše. Díky tomu získáte představu, do jaké míry bude možné materiál vyčistit.

Ochranný nátěr pro vaše klidné spaní

Je nadmíru jasné, že samotné odstranění graffiti nestačí. Dalším logickým krokem by proto měla být aplikace antigraffiti nátěru.

Antigraffiti nátěr je speciální nátěrová hmota, která na fasádě či zdivu vytvoří ochrannou vrstvu, přes kterou se barva ze spreje nedostane do podkladu. Pokud se sprejer nepoučí a vrátí se na místo činu i poté, co jeho původní umělecké dílo odstraníte, jeho další počin vyčistíte mnohem rychleji pomocí k tomu určených čistidel.

Výhodou antigraffiti nátěru je, že chrání povrch i před běžnými nečistotami a významně tak prodlužuje životnost materiálu. Pro další informace pokračujte na www.graffiti.cz, kde najdete také ceník antigraffiti nátěrů.