Byty na prodej

Pokud zrovna přemýšlíte nad změnou Vašeho domu/bytu, pak je rozhodně důležité si zodpovědět na pár důležitých otázek. Chtěl bych nový nebo opravený dům či byt? Nebo si chci sám zrekonstruovat obydlí? Vystačím si s bytem nebo zvolím dům? Další rozhodující faktory Vás jistě napadnou, každé řešení má totiž svá určitá specifika a je třeba si zodpovědět, zda jsme schopni je dlouhodobě a pravidelně řešit. Například úklid.

Pokud si vybereme dům s velkou plochou, měli bychom vzít na vědomí, že je potřeba jednou za čas zajistit jeho úklid (vytírání, luxování, apod.) a rovnou si odpovědět, zda budeme uklízet sami, nebo si rádi připlatíme za úklidovou firmu. Věřte, že i zanedbání takovéto otázky a pozdější neochota jak k úklidu, tak k jeho řešení, Vám ušetří spoustu starostí.

finep_01

V našem článku se rozhodneme pro koupi bytu. Máme možnost zvolit si starší či úplně nový byt. Při tomto výběru se budete koukat hlavně na Vaše finanční možnosti.

Pokud nedisponujete velkými finančními prostředky, rozhodně hned nezatracujte již postavené moderní byty. Například za výhodné ceny se dají nyní pořídit byty Prosek v Praze, které se pro velký zájem dostaly již do 9. etapy.

finep_02

Dalším faktorem pro výběr nového bydlení je lokalita. Za různé ceny pořídíte velmi podobné byty Stodůlky v Praze, byty v Ústí nad Labem, či Karlových Varech nebo byty Hostivař opět v Praze.

finep_03

Dalším rozhodujícím kritériem při výběru bytu je jeho velikost (rozloha bytu). Logicky, čím větší rozloha, tím vyšší i cena bytu. Při omezených finančních možnostech je proto dobré zapojit kreativitu a přemýšlet, jak vyřešit vše, co požaduji co nejméně nákladnou cestou. Ať už kupujete dům či byt, zbrklost se jistě nevyplácí. Je dobré porovnávat různé zajímavé nabídky a zavčas zvolit tu pro Vás nejpřijatelnější.