Diamant Expo – Vše o vzniku a nabídce společnosti

Tato společnost vznikla již v roce 1996. Stala se tak nástupcem firmy RDM Spilka, která v oboru výstavnictví podnikala od roku 1994.

Sídlo společnosti

Sídlo této společnosti se nachází v Chabařovicích, což je město, které se nachází v Ústeckém kraji.

Co firma nabízí

Společnost Diamant Expo nabízí pořádání různých veletrhů či výstav, dále prodej, výstavbu a pronájem, pořádání firemních prezentací, večírků, rautů a také výstav.

K pronájmu firma nabízí tyto produkty:

  • Mobilní hala – standard – vybrat si můžete z několika velikostí, díky rychlé montáži a demontáži tato hala patři mezi velmi oblíbené. Podle druhu použití si můžete vybrat i typ opláštění. Např. na výstavy a párty jsou vhodné plachty s okny, pro skladovací účely se nejčastěji využívají klasické vysoko pevnostní PVC plachty, trapézový plech nebo plast.
  • Párty stany – tyto stany a haly se vyrábí od 3 do 10 m, jsou lehké a snadno se skládají. Lehce se dají napojit na již stávající budovy, čímž docílíte většího prostoru pro vaše hosty.
  • Pagody – překvapují svým atypickým vzhledem, samozřejmostí je opět rychlá montáž a demontáž. Vyrábí se v několika zajímavých provedeních – např. šestiboké či osmiboké pagody. Doporučují se pro krátkodobější pronájem třeba na oslavy a firemní akce.
  • Skladovací hala S – 75 – jedná se o mobilní skladovací halu, která dokáže čelit i většímu sněhovému zatížení. Délka i výška těchto hal je konfigurovatelná.
  • Skladovací hala H-Line – tato hala je vhodná spíše pro extrémní povětrnostní podmínky. Odolá i silnému větru a velkému sněhovému zatížení. Doporučuje se pro dlouhodobý pronájem.
  • Speciální stany – v poslední době se stávají stále víc a víc oblíbenými. Jsou vyráběny na zakázku přesně pro zákazníka a jsou vhodné na různé reklamní i sportovní akce. Tyto stany slouží k prodeji, k pronájmu je pouze pár druhů.

Prohlédněte si mobilní haly, party stany a pagody ve fotogalerii na webu DiamantExpo.cz.

Kde firma vystavuje?

Firma vystavuje na 2 výstavištích a to na:

Libereckém výstavišti – historie Libereckého výstaviště se začala psát v roce 1851, když se zde konala první výstava lehkého průmyslu – Liberec tímto začal psát také historii vystavování na území České republiky vůbec. Celoročně lze také využit exteriér výstaviště, což je plocha o cca 4000 m². Exteriér je velmi dobře vybaven – je zde výborné osvětlení a dokonce i technické přípojky či voda s odpadem. Podle potřeby se zde přistavují mobilní haly.

Lounském výstavišti – tradice tohoto výstaviště sahá až někam do roku 1931, kdy byl při příležitosti jedné výstavy vystaven hlavní pavilon archeologem Chocholou. V první polovině 90. let se toto výstaviště začalo vracet k původnímu účelu a začaly se zde konat opět výstavní akce. Toto výstaviště se nachází v areálu Masarykových sadů, což je na severozápadním okraji města Louny.