Malé úpravy v domech či bytech vyřeší hodinový manžel

Není projektu, který by byl ve svém výsledku dokonalý. Pokaždé se najde situace, kdy to, co bylo před několika lety nejlepším řešením, už neplatí a je potřeba provádět úpravy v bytě nebo rodinném domě. Kupříkladu zjistíte, že byste v ložnici využili ještě jednu velkou skříň, ale na místě, kde by mohla stát, je na stěně lampička. Lampičku chcete dál používat, skříň ale potřebujete také. Nezbude nic jiného, než lampičku posunout o kus vedle. To ale znamená vysekat v omítce rýhu pro protažení elektrického kabelu, připojit ho ke kabelu současnému a na nové místo připevnit lampičku.

Poskytuje kvalitní a rychle provedené služby

Manžel si na práci s elektrikou netroufne, proto se musíte obrátit na řemeslníka elektrikáře. Nikdo o tak malou zakázku nemá zájem, protože mu pak ubývá čas na zakázky větší a náklady na cestovné také cenu neúměrně navyšují. Naštěstí jsou tu odborníci, kteří se na tyto drobné řemeslné práce zaměřují. V posledních několika letech začíná získávat na oblibě služba hodinový manžel. Jedná se o služby čistě řemeslného charakteru.

Pokud bydlíte v Praze nebo jejím blízkém okolí, můžete využít cenově velice výhodných služeb společnosti Hodinový manžel Praha. Nízká cena ale není na úkor kvality. Ta je i při nízkých cenách velmi vysoká, i čas potřebný pro provedení služby je velmi krátký díky odborným znalostem a zkušenostem pracovníků společnosti. Klientům je k dispozici telefonní linka, na kterou se mohou obracet s jakýmikoli dotazy, 24 hodin denně, nebo mohou využít email. Odborníci rychle všechny dotazy zodpoví, poradí a v případě zájmu i vyhotoví předběžnou cenovou kalkulaci. Pokud bude společnost nakupovat pro klienta materiál potřebný pro provedení práce, nepožaduje po klientovi žádné zálohy, vše je vyúčtované až nakonec po skončení všech prací. Pracovníci mohou použít při realizaci zakázky i materiál nakoupený klientem. Zdarma poskytuje společnost Hodinový manžel Praha drobný materiál, jako jsou šrouby a hmoždinky. Pravidelným klientům poskytuje věrnostní slevy a při doporučení služeb společnosti dalšímu zákazníkovi získává desetiprocentní slevu. Pokud je nutné k pracím využít vysokozdvižnou pracovní plošinu, je možno u firmy Pronájem plošin Praha dohodnout zvýhodněnou cenu.