Moderní bydlení v Praze

Naše hlavní město je stále jedním z nejvyhledávanějších míst, kde se lidé snaží naplno rozvinout své životní cesty. Vlastně se ani není čemu divit. Vždyť veškerá kultura a společenský život jsou situovány právě sem, což ocení zejména ti mladší z nás.

Postupem času ovšem člověk začne své dřívější závěry přehodnocovat a daleko důležitější se pro něj stane pohodlí a klid. I to je ale v naší metropoli možné. V Praze totiž v posledních letech začíná vznikat hned několik projektů na skvělé bydlení v poklidných částech města. Jedním z nich jsou i Byty Na Vackově, které nabízejí kromě klidu také kontakt s přírodou.

V okolí Bytů Na Vackově je veškerá občanská vybavenost

  • školy a školky
  • restaurace a obchodní centra
  • ordinace lékařů a zastávky MHD
  • možnost absolvovat dlouhé procházky s dětmi v lůně přírody
  • památky a sportovní areály

Jak je patrné ze seznamu zmíněného výše, tak lokalita Bytů Na Vackově je ke spokojenému rodinnému životu jako stvořená. Projekt na Vackově se nachází v Horním Žižkově, který je stále velice blízko ruchu velkoměsta, ale zároveň dostatečně daleko, aby jeho obyvatelé nebyly neustálým pohybem turistů a vozidel rušeni. Zkrátka se jedná o takové venkovské prostředí uprostřed našeho největšího města.

Co je pro potenciální zájemce připraveno?

Celkem vzniká pět objektů, které dohromady nabídnou 347 bytů a ateliérů. Moderní byty na Praze 3 podléhají všem běžným i méně běžným standardům. Kromě nesporné výhody, že budete moci vyměnit předražené pronájmy na nové a krásné byty, se vám přímo před očima rozprostírá krásný park, který je jako stvořený k procházkám s dětmi. V okolí zkrátka můžete počítat se vším, co od života očekáváte.

Pokud vás všechny zmíněné informace zaujali, rozhodně se neváhejte podívat na oficiální stránky projektu, protože jinak by se mohlo stát, že na vás už žádné volné byty nezbydou. Je o ně totiž obrovský zájem.