Mytí oken na složitě přístupných místech

Firmy chtějí, aby jejich zaměstnanci pracovali ve zdravém pracovním prostředí. Základem je čistota, proto na úklid kanceláří využívají služeb úklidových firem. Jejich úkolem bývá vysávání koberců, utírání prachu, úklid ve společné kuchyňce a péče o toalety. To je jen základ, mohou se k tomu přidat další a další služby. Může se ale stát, že vlastníte kanceláře ve vyšších patrech budovy. Po úklidové firmě požadujete i pravidelné mytí oken, ale protože jsou těžko přístupná, tyto služby odmítá provádět.

Žádný problém pro odborníky s dostatečnou praxí

Mytí oken není třeba provádět tak často, jako pravidelnou údržbu kanceláře. Výhodným řešením tak může být objednat si mytí oken u specialistů. V Brně a jeho okolí nabízí tyto služby společnost Mytí oken Brno. Provádí mytí běžně znečištěných oken i mytí oken po malířských, stavebních a jiných pracích. V ceně nabízí také čištění rámů a vnitřních i vnějších parapetů. S mytím oken ve výškách má společnost bohaté zkušenosti, použít může teleskopickou tyč, vysokozdvižnou plošinu a u obtížně přístupných ploch využívá i horolezecké techniky. Pro pravidelné klienty poskytuje společnost Mytí oken Brno věrnostní slevy.

Máte pocit, že i když vaše úklidová firma pravidelně vysává koberce, nejsou již tak čisté, jako dřív? Zaměstnanci chodí do kanceláře v pracovní obuvi a na kobercích tak vznikly více znečištěné plochy v místech, která se používají nejvíce? Můžete si současně s mytím oken objednat i hloubkové čištění koberců, které nabízí společnost Čištění koberců Brno nebo pobočka Čištění koberců Praha. Odstraní z koberce veškeré nečistoty, i ty usazené v hloubi koberce. Dokonce si poradí i s odolnými nečistotami z dílenských provozů, při tom koberce příjemně provoní. Čištění provádí pomocí speciálních čisticích strojů Kärcher a používají nejkvalitnější čisticí prostředky, také značky Kärcher. Společnost Čištění koberců Brno nabízí i možnost vypůjčit si čisticí stroje, v ceně je i dostatečné odborné zaškolení pro zacházení s přístrojem.