Potřebujete lešení? Půjčení se vyplatí

Výměna okapů, opravení střechy, natření jejího podbití… Kam se nedosáhne ze země, tam pomůže lešení. Víte, jak je vybrat, nebo kde si ho půjčit?

Stavba domu bez lešení? Profesionální stavař i domácí kutil by si jen těžko něco takového představil. Ovšem, i když je dům už dávno hotový, více než často se najdou situace, kdy je pevného lešení zapotřebí.

Co v takovém případě dělat? Letět lešení kupovat je hloupost, zvláště, když je ho zapotřebí jednou, dvakrát, maximálně třikrát do roka. To mají snad po zbytek roku ležet rozložené trubky v garáži a jen překážet?

Navíc, těch peněz, co nové lešení stojí!

Výhodným řešením je půjčení

Půjčovna lešení Praha nabízí ty nejlepší ceny a služby. Vybrané lešení si můžete snadno zarezervovat na vybrané datum a snadno domluvit si lze i dopravu s montáží a samozřejmě i demontáží.

Pakliže si zvládnete lešení postavit a zase složit bez cizí pomoci, je možné získat od stavení firmy Bobox ještě výhodnější cenové podmínky.

Z čeho vybírat?

Trubkové lešení se skládá jen ze tří základních prvků, jde o trubky, podlahy a spojky. Montáž je třeba umět, stavební firma zajišťuje 2 – 3 vyškolené pracovníky, kteří se postarají o perfektní ukotvení k zemi, bezpečnou nosnost jednotlivých podlaží a pohodlné průchody.

V případě, že vás trubkové lešení nezaujme, je další variantou speciální stavebnice, která se poměrně snadno montuje i svépomocí. Z pohledu bezpečnosti má ale značné nedostatky – absence protiskluzových povrchů či bezpečnostního zábradlí může způsobit pád a těžký úraz.

Za nejmodernější se pak dá označit rámové lešení, k jehož stavbě jsou potřeba 2 lidé. Konstrukce je z ocelových rámů, které slouží zároveň jako výztuž. Podlahy a úhlopříčné tyče jsou spojené spojkami. Plocha lešení je protiskluzová a bezpečnostní zábradlí je možná nástavba.

Jaké lešení si zvolíte vy? Stavební firma Praha dodává kvalitní stabilní lešení s kompletními službami.