Prahu ozdobí nové moderní byty nedaleko centra

Praha je rychle se rozrůstající město. Největší zásluhu na tom mají developerské společnosti, které realizují své projekty hlavně na periferii. Najdou se i mnohem odvážnější firmy, které se pustily do výstavby projektu v centru města. Mezi ně patří developerská společnost Metrostav Development a.s. a její projekt NA VACKOVĚ. Jak změní dosavadní tvář Prahy?

Moderně a přitom ohleduplně

Nový projekt NA VACKOVĚ vzniká téměř v centru Prahy – staví se v blízkém okolí ulice Olgy Havlové na Žižkově. Metrostav Development a.s. postaví celkem 3 budovy, každá z nich bude mít maximálně 5 pater. Cílem projektu je nabídnout moderní byty Žižkov, které budou využívat denní světlo, budou příjemně vzdušné a nabídnout dostatek prostoru.

vyskovestavby.cz_navackove_cz_01

Developer postaví celkem 202 bytů:

  • 85 z nich budou malá studia o dispozicích 1+kk
  • 26 bytů bude mít dispozice 2+kk
  • 81 bytů o dispozicích 3+kk, nabídne perfektní prostor pro rodinné bydlení v Praze
  • 10 velkoplošných bytů bude mít dispozice 4+kk

Nové byty budou vybaveny balkony, terasami a byty v přízemí budou mít vlastní malé zahrádky. Mezi budovami bude vybudována odpočinková zóna plná zeleně, kterou budou moci využívat všichni rezidenti. Okolí samozřejmě nabídne dostatek parkovacích míst.

vyskovestavby.cz_navackove_cz_02

Velkou výhodou nového projektu je, že přímo od domu to budou mít jeho obyvatelé všude jen kousek. Nedaleko se nachází například malebný par Židovské pece a park Balkán, kousek je to k lékaři do ochodů i za zábavou.

vyskovestavby.cz_navackove_cz_03

Prodej byl již zahájen!

O luxusní byty na Praze 3 je stabilně vysoký zájem, proto byl jejich prodej v rámci projektu NA VACKOVĚ již zahájen. Projekt má být dokončen ve druhém čtvrtletí roku 2016 a byty budou připraveny k nastěhování do 28.2 2017.

Jestliže vás projekt zaujal, nesmíte příliš dlouho váhat. Pokud vám můžeme radit – začněte se nejdříve zajímat o možnosti vaší hypotéky a až poté kontaktujte prodejce. Několik dobrých rad, které usnadní vyřizování hypotéky, najdete zde.