Při stěhování nábytku z více míst se vyplatí využít stěhovací společnost

Internetové obchody a bazary nabízejí spousty výrobků a služeb za velmi výhodné ceny. I zánovní nábytek lze pořídit za zlomek ceny, než za jakou byste jej pořídili nový. Koupili jste si byt v Brně a počítáte s tím, že jakmile se nastěhujete, si pořídíte psího domácího mazlíčka. Neuvažujete o žádném mrňousovi, líbí se vám pořádná psiska. Proto nábytek a hlavně sedací soupravu nechcete kupovat úplně novou, je velice pravděpodobné, že než pes vyroste ze štěněcích manýrů, váš nábytek značně poškodí.

I stěhování do schodů zvládnou její pracovníci hravě

Vyhlédli jste si na internetu za výhodnou cenu obývací stěnu a na jiném místě sedací soupravu. Ani jeden z prodávajících nenabízí k prodanému nábytku odvoz, je tedy na vás, abyste si věci sami přestěhovali do vašeho nového bytu. Nejlepším řešením by bylo, kdyby nábytek mohli přestěhovat odborníci. Byli jste se na nábytek osobně podívat a u jednoho prodávajícího je nutné jej vynést ze sklepních prostor, což už není tak snadné, na druhém místě je prozatím odložený v garáži rodinného domu.

Pro společnost Stěhování Brno je zakázka takového charakteru hračkou. Sehraný tým pracovníků bez jakýchkoli příplatků vystěhuje i těžká břemena po schodech, pokud je to nutné, mohou pro stěhování využít technických pomůcek, jako jsou zvedáky, podvozky a kladkostroje. Bez příplatků je rovněž stěhování o víkendech, svátcích, ve večerních hodinách a také demontáž nábytku v místě odvozu a opětovné smontování u klienta. Podle velikosti stěhovaných věcí vždy společnost přistaví vhodný automobil, v nabídce má jak menší dodávky, tak i nákladní automobily s tunovým hydraulickým čelem a vlekem. Společnost Stěhování Brno nabízí nejnižší ceny v regionu a při cestách po Brně si neúčtuje projeté kilometry. Proto je možné bez dalších nákladů odstěhovat výhodně nábytek ze dvou míst. Po předchozí domluvě poskytne společnost i obalový materiál a před cestou nábytek zajistí tak, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Díky spolupráci s firmou Levné stěhování Praha je firma navíc schopna stěhovat do Prahy a z Prahy za velmi příznivé ceny. Více informací se dozvíte na webových stránkách společnosti Stěhování Brno. K dispozici je 24 hodin denně i telefonní linka, na které vám odborníci ihned sdělí přibližnou cenu.